YOL KENARINDAKİ GİZLİ TEHLİKE

Gündem 6 Kasım 2019 16:50
Videoyu Aç YOL KENARINDAKİ GİZLİ TEHLİKE
A
a

Beyköy’e bağlı Uğur Köyü yolu kenarında kim tarafından açıldığı belli olmayan kuyu tepkiye neden oldu. Köy sakinleri, uzun süredir üzeri açık vaziyette olduğu için özellikle çocuklar için tehlike teşkil eden derin kuyunun kalıcı olarak kapatılmasını istedi.

  
Beyköy-Uğur Köyü arasındaki yolun kenarında gizli tehlike… Yol kenarından akan Uğur Suyu nedeniyle vatandaşların sık sık mola verip soluklandığı Hamamaltı mevkiinde kim ya da kimler tarafından açıldığı bilinmeyen kuyu tehlike saçıyor. Yolu kullanan vatandaşlar tarafından fark edilen ve bir olumsuzluk yaşanmaması için üzeri büyük taşlarla kapatılan kuyuya çocukların düşmesinden korktuklarını belirten köylüler kalıcı çözüm istedi.
Uğur Köyü sakinlerinden Osman Yiğit, Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, geniş ve derin kuyunun yol kenarına park eden araçlar için de tehlike teşkil ettiğini vurguladı.
Yiğit şöyle konuştu: “Benim köyüm burası hafta sonları burada oturuyoruz. İnsanlar buraya piknik yapmaya geliyor. Buraya bir kuyu açılmış. Kimin açtığı neden açıldığı belli değil. Kuyuların üstleri açık duruyor. Bu durumdan şikâyetçiyiz çünkü burada çocuklar geziyor. Ben bu kuyunun üzerine taş koydum çocuklar düşmesin diye ama kimse sahip çıkmıyor. Yolun kenarında olduğu için arabalar için de tehlikelidir. Bu durumdan şikâyetçiyiz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri