YILMAZ: DÜZCELİ SEÇMEN 'MHP'YE YÖNELİYOR

Siyaset 29 Mayıs 2018 15:53
Videoyu Aç  YILMAZ: DÜZCELİ SEÇMEN 'MHP'YE YÖNELİYOR
A
a

MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz, seçimleri çalışmalarını kapsamında geldiği Akçakoca’da önemli açıklamalarda bulundu. Düzce'de MHP'ye büyük bir yöneliş olduğunu vurgulayan Yılmaz, Düzce’nin çözülememiş sorunları olduğuna dikkat çekerek, fındık başta olmak üzere, ekonomi, çevre, sağlık ve eğitim konusunda getirecekleri çözüm önerilerini açıkladı.

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sahada olan vekil adayları il ve ilçelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İl başkanlığı görevinden istife ederek adayı adayı olan ve partisi tarafından 1. sırada seçim yarışına dahil edilen MHP Düzce Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz, seçim gezileri kapsamında Akçakoca'da partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Partililerle bir araya geldi
İlk olarak MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı binasına giderek, burada İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı gerçekleştiren Yılmaz, ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"MHP'ye çok büyük yöneliş var"
Düzce genelinde partisine büyük bir yöneliş ve teveccühün olduğunu belirten MHP Milletvekili Adayı Yılmaz, gittikleri her yerde ilgiyle karşılandıklarını söyledi.

"Düzce’nin çok büyük sorunları var"
Yılmaz, Düzce’nin çok büyük ve çözülememiş sorunları olduğuna dikkat çekerek, fındık başta olmak üzere, ekonomi, çevre, sağlık ve eğitim konusunda getirecekleri çözüm önerilerini açıkladı.

Fındık sorununu çözme sözü
Fındık konusunun köklü bir şekilde ele alınacağını belirten Yılmaz; “Başta fiyat olmak üzere, kullanılan kimyasalların, gübrenin ve yaşlanmış ağaçların gençleştirilmesine kadar standartlara uygunluk sağlayacağız ve bu konuda üreticiye destek vereceğiz.” dedi.

"Doktor ve sağlık personeli sıkıntısı had safhada"
Eğitim konusunda Düzce’nin dibe vurduğunu, bölge illerine yetişmek için 20 yıl çalışılmasının gerektiğinin altını çizen Yılmaz, sağlık konusunda ise durumun hiç iç açıcı olmadığını belirterek, “Bu durum sadece Akçakoca için değil Düzce’de de aynı. Doktor ve sağlık personeli sıkıntısı had safhada. Bu konunun çözümü için projemiz var.” dedi.

"Hızlı tren projesine bölgemizi katmak zorundayız"
Ardından sözü Akçakoca'ya getiren ve bu kentin turizmde yeterli pay alamadığını savuna Yılmaz, “Yılın on iki ayına yayılacak çalışmalarımız var. Hızlı tren projesine bölgemizi katmak zorundayız. Bunu sağlayacağız.” dedi.

Esnaftan destek istediler
Açıklamanın ardından MHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Ümit Yılmaz ve Akçakoca MHP teşkilatı, merkez çarşıdan başlayarak esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kapalı pazaryerine de bir ziyaret gerçekleştiren MHP heyeti, esnaf ve vatandaşlardan seçimler için destek istedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri