YEYPAŞ VE İNTAŞ’IN ÜST YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Gündem 22 Nisan 2019 10:33
Videoyu Aç YEYPAŞ VE İNTAŞ’IN ÜST YÖNETİMİ BELLİ OLDU
A
a

Düzce Belediyesi şirketleri İNTAŞ ve YEYPAŞ üst yönetiminde görev alacak isimler belli oldu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, aynı zamanda şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla toplantıya başkanlık ederken, yönetim kuruluna getirilen alanında uzman isimler, belediye tarihinde bir ilk olarak maaş haklarından feragat etti.

Düzce Belediyesi’nde başlayan yeni dönem ile birlikte şirketlerde de yapılanma oluşturuldu. Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında yapılan toplantıda Düzce Belediyesi iştirakleri olan İNTAŞ ve YEYPAŞ yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Alanında uzman ve belediye ile kamu kurumlarında tecrübeli isimlerin yer aldığı yönetim kuruluna giren isimler şu şekilde:

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Faruk Özlü
Hüdaver Gösterişli
Celal Kasapoğlu,
Tuncay Şahin
Kenan Ercan,
Ahmet Azap,
Muhammet Ali Toramanoğlu

“Yönetim Kurulu Üyeleri Maaş Hakkından Feragat Etti”

Düzce Belediyesi yeni döneminde şirket yönetim kuruluna atanan isimler toplantıda önemli bir karara daha imza attı. Şirketlerin mali durumlarını düzeltme ve belediyenin hizmet kapasitesini artırma konusunda vatandaşlara söz verdiklerini belirten üyeler, Başkan Dr. Faruk Özlü’ye yönetim kurulu üyesi sıfatı ile kendilerine tanınan maaş haklarından kendi istekleri ile feragat ettiklerini beyan etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri