YENİ İL BAŞKANI 10 GÜN İÇİNDE AÇIKLANACAK

Gündem 4 Ocak 2019 14:31
Videoyu Aç YENİ İL BAŞKANI 10 GÜN İÇİNDE AÇIKLANACAK
A
a

Karaca ve Hamidiye mahallerinde vatandaşlara hitap ederek destek isteyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, seçim ortamını çok güzel bulduğunu belirterek, rakipleri MHP Adayı Erdoğan Bıyık ve CHP-İYİ Parti ortak Adayı Ömer Küçük’e başarılar diledi. Yeni il başkanını belirleme çalışmalarının devam ettiğini anımsatan Özlü, koltuğa oturacak ismin 7-10 gün içerisinde belli olacağını açıkladı.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, mahalle ziyaretleri kapsamında halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Son olarak Karaca ve Hamidiye mahallerinde seçmenle buluşan Başkan Adayı Özlü, buradaki konuşmalarında rakiplerine başarılar diledi.
“16 mahalleyi ziyaret ettik”
Seçim gezilerine hız kesmeden devam ettiklerini belirten Özlü, her akşam 2 mahallede vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek bugüne kadar 16 mahalleyi ziyaret ettiğini aktardı.
“Her ikisi de benim tanıdığım arkadaşlar”
Önümüzdeki dönemde hızlanacak olan seçim kampanyası programının alt yapısı oluşturduklarını ifade eden Başkan Adayı Özlü, konuşmasını MHP Adayı Erdoğan Bıyık ve CHP-İYİ Parti ortak Adayı Ömer Küçük ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak şöyle sürdürdü:
“Arkadaşlarımız heyecanlı ve istekli. Ben ortamı çok güzel görüyorum. Her ikisi de benim tanıdığım arkadaşlardır. Hem Ömer beye hem de Erdoğan beye başarılar diliyorum. Önümüzdeki günlerde ittifaka zarar vermeyecek şekilde bu kampanyayı yürüteceğiz.” 
“Genel merkezimiz değerlendiriyor”
Hikmet Keskin’den boşalan AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğuna oturacak yeni partili ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler veren Özlü, şunları kaydetti:
“Genel merkezden iki arkadaşımız Düzce’ye teşrif ettiler. Düzce’de AK Parti’de görev almış, milletvekilliği yapmış, AK Parti’nin geçmişini bilen arkadaşlarımızla görüşmeler gerçekleştirdiler. AK Parti teşkilatlarıyla görüştüler. Mini temayül yoklaması yaptılar. Temayül yoklamasında ismi öne çıkan arkadaşları Ankara’daki genel merkezimiz değerlendiriyor. Önümüzdeki günlerde çok uzun olmayacak bir süreç içerisinde, arkadaşlarımız belki Ankara’ya davet edilecek. Orada yüz yüze görüşüldükten sonra genel merkez elde ettiği bu veriler ışığında bir karar verecek. Düzce İl Başkanı belli olacak. 1 hafta, 10 gün içerisinde açıklanacaktır.”
Öte yandan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Karaca Mahallesi ve Hamidiye Mahallesi’ndeki sandık yönetim kurulu üyeleri ile de bir araya gelerek istişarelerde bulundu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri