YENİ CADDE AÇILIYOR!

Gündem 23 Mayıs 2018 16:00
Videoyu Aç YENİ CADDE AÇILIYOR!
A
a

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir merkezinde ana arterler üzerinde başladığı çevre ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Sancaklar ile Körpeşler mahallelerinin arasındaki bağlantı caddesinin açma işleminin tamamlandığı ve altyapı düzenlemelerinin başlanıldığı bildirildi.

Düzce Belediyesi şehir merkezinde yeni yol açma, çevre düzenleme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ortaklığında hazırlanan çalışma programı kapsamında şehir merkezinde düzenleme ve yapılandırma işlemlerine hız verildi. Şehir merkezindeki ana arterler başta olmak üzere cadde üzerinde kaldırım duba uygulaması kaldırılarak dekoratif saksı ile yeşillendirme işlemi yapılmaya başlandı.

Belediye çevre düzenlemelerine ağırlık verdi
Çalışmalar Merkez Büyük Camii önünden başlarken yapılan açıklamada oluşturulan plan kapsamında İstanbul Caddesi başta olmak üzere belli noktalarda saksı konulması işleminin devam edeceği bildirildi. Gürcü Osman Camii çevresinde bulunan ağaçların bakımlarını da yapan ekipler, avlu kısmında bulunan ağaçların etrafını tahribattan korunması amacıyla taş bordürlerle kapladı. Ayrıca park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda yeşil alanların bakımını da düzenli şekilde yürütmeye devam ediyor.

Bu iki mahalle yeni cadde ile bağlanacak
Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada asfaltlama çalışmalarında yeni bir rut planı oluşturulduğu belirtilerek çalışmaların Sancaklar, Körpeşler arasında bulunan bağlantı caddesinin açma işleminin tamamlanması ile asfalt öncesi alt yapı düzenlemelerine başlandı. İki mahalle arasındaki ve ana arterler ile E5 bağlantısının sağlanması amacıyla açılan yolda mıcır serme işlemi sonrası asfaltlama çalışması başlayacak.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri