YEMENİCİ-ABANOZ ATIŞMASINDA 2. RAUND

27 Haziran 2020 11:28
Videoyu Aç YEMENİCİ-ABANOZ ATIŞMASINDA 2. RAUND
A
a

Akçakoca Belediyesi'nin Çınar Caddesi üzerinde bulunan sokak lambalarının tamamını kaldırmasını haklı bulan ve bir önceki yönetim olan Yemenici dönemini eleştiren CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, bu kez eleştiri oklarını AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’na yöneltti. Abanoz, Sarıoğlu'nu "Konu CHP olunca esip gürleyenler ittifak partisinin yanlışlarını görmeyip susanlar sessiz şeytandır." sözüyle eleştirdi.

Akçakoca Belediyesi'nin Çınar Caddesi üzerinde bulunan sokak lambalarının tamamını kaldırması ile başlayan Abanoz-Yemenici atışması devam ediyor.CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, bir önceki Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici döneminde özel bir firmaya yaptırılan ışıklandırmanın sökülmesi ile ilgili yaptığı paylaşımda "1 milyon çöp! Yazık. İş bilmezliğin sonucu yapılan bu hataları, gariban millet daha ne kadar çekecek." ifadelerini kullanmış, bunun üzerine eski Başkan Yemenici'den yanıt gecikmemişti. Yemenici’nin sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı eleştiriye sessiz kalmayan Abanoz, eski Başkan Cüneyt Yemenici'nin yanı sıra mevcut belediye yönetiminin olumsuzluklarını görmemek ve bu konularda fikir beyan etmemekle itham ettiği AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nu hedef aldı.

"Park yaptın sel aldı, ışıklandırma yaptın yel aldı"
CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un açıklaması şöyle:"Park yaptın sel aldı, ışıklandırma yaptın yel aldı. Yaptığınız güzel işler için Akçakocalılar eminim ki minnettardır, öyle de olmalıdır. Lakin, sizin beni hedef göstererek şu anki belediye yönetimini eleştirmenizi de anlıyorum. Keşke tüm bu olumsuzlukları, ihaleleri, sizin AK Parti ilçe teşkilat başkanınız da yapabilseydi.Sayın Yemenici görev değişikliği oldu da bizim mi haberimiz yok. Şu an Akçakoca’nın öz malları peşkeş çekilip yok pahasına satılırken, turizm bölgesi ilan edilip kıyı – kenar kanununu hiçe sayıp meclis kararı ile konut alanına çevrilirken neden sesiniz çıkmadı veya çıkmıyor.AK Parti İlçe Başkanı sen misin yoksa malum şahıs mı Sayın Yemenici? Sizin paylaşımın altına ilçe başkanınız yorumda gecikmezken, bilmesi gerekenin aslında bu yanlışlara ses çıkaracak cesareti olabilmesidir."Ne şiş yansın ne kebap ben işime bakarım" mantığı ile olmaz bu işler. Bu kadar metni yazabildiyseniz Sayın Yemenici demek ki olan bitenden de haberiniz var demektir.Konu CHP olunca esip gürleyenler ittifak partisinin yanlışlarını görmeyip susanlar sessiz şeytandır."

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri