VERİLEN SÖZLER TUTULUYOR

Gündem 15 Mayıs 2019 13:51
Videoyu Aç VERİLEN SÖZLER TUTULUYOR
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart öncesinde verdiği sözleri yerine getiriyor. Mahalle ziyaretlerinde tespit edilen sorunlar kapsamında oluşturulan “Mahalle Sözleşmeleri” kapsamında Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ekipleri, Darıcı Mahallesi’nde kanalizasyon hattı çalışmalarına başladı.

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün seçim sürecinde gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ve buralarda yapılan görüşmeler ile hazırlattığı “Mahalle Sözleşmeleri” kapsamında ihtiyaçlar teker teker gideriliyor.

Seçim döneminde Darıcı Mahallesi’nde yapılan toplantılarda mahalle sakinlerinin kanalizasyon hattına çözüm bulunması için 10 yıldır beklediğini öğrenen Başkan Özlü, Mahalle Sözleşmesi’nde de yer alan vaadi için ekiplere talimat verdi.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce hazırlanan çalışma planı kapsamında ihtiyaç olan sokakları karşılayacak şekilde 300 metreküp kapasiteli borular döşenmeye başladı.
660 metre Darıcı Mahallesi civarına, 660 metre de Çay Mahallesi bölgesine, olmak üzere toplamda 1.320 metre kanalizasyon hattı için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Ayrıca, yapımı başlanan hat ile paralel olarak, 400’er metre yağmur suyu hattı çekilmesi için de çalışma yürütüldüğü öğrenildi.

Bu kapsamda mahalleye yapılan alt yapı yatırımları bu toplamda 1.850 metreye ulaşacak.

Alt yapı çalışmalarının en hızlı şekilde ve kısa süre içerisinde bitirilmesi planlanıyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm