VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Gündem 30 Aralık 2021 09:59
Videoyu Aç VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ile birlikte Yığılca’da bir dizi temaslarda bulundu. İlçedeki eğitim ve sağlık yatırımlarını yerinde inceleyen Vali Atay, öğrencilerle oyunlar oynadı, hastalara ‘Geçmiş olsun’ dedi. Ziyaretinin büyük bölümünü halkla bir araya gelmeye ayıran ve talepleri dinleyen Vali Atay, bir kez daha gönüllere dokundu.

Düzceliler’le sık sık bir araya gelmeye özen gösteren Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ile birlikte rotayı Yığılca’ya çevirdi. Yığılca ziyareti kapsamında sağlık ve eğitim yatırımlarını yerinde inceleyen Vali Atay’a Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam da programı boyunca eşlik etti. İlk olarak Yığılca Hükümet Konağı’nı ziyaret eden Vali Atay, ilçenin genel durumu hakkında Kaymakam Altuntaş’tan bilgi aldı. Buradan Yığılca Adliyesi’ne geçen Atay Cumhuriyet Savcıları Enes Yıldız ve İmdat Küçük ile bir araya gelerek kolaylıklar diledi.
Yatılı Bölge Okulu’nda öğrencilerle buluştu
Daha sonra Yığılca Orhangazi Yatılı Bölge Ortaokulu’na giden Vali Atay, okulda yürütülen faaliyetlerle ilgili bilgi alarak Analitik Düşünme Becerileri Atölyesi ve Z-Kütüphane’de incelemelerde bulundu. Atay, öğrencilerle birlikte oyunlar oynayarak gönüllerini yapmayı da ihmal etmedi.
Ziyarette, öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç da oyun tekliflerini kırmadı ve öğrencilerle masa tenisi oynadı. Kırbaç ayrıca okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelerek, devam eden eğitim öğretim faaliyetleri ve okulun fiziki ortamının iyileştirilmesi çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Hastaneyi inceleyip hastaları ziyaret etti
Bir sonraki durağı Yığılca Devlet Hastanesi olan Vali Atay, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan hastanedeki son durum ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hastanede görevli personeller ile bir süre sohbet gerçekleştiren Atay özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Hastanede tedavi olan hastalar ile bir süre hasbihal eden Vali Atay, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vatandaşları dinledi
Beraberindekilerle ilçedeki pazaryerine geçen Atay, burada hem pazarcı esnafıyla hem de Yığılcalılar’la sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Vali Atay, Yığılca programını hane ziyaretleriyle tamamladı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri