Vatandaş derdini Vali’ye anlattı

Gündem 6 Kasım 2018 17:30
Videoyu Aç Vatandaş derdini Vali’ye anlattı
A
a

 

 

Düzce Valiliği tarafından her ayın ilk salı günü düzenlenen Halk Günü Toplantısı’na yine yoğun katılım vardı. Kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Vali Dr. Zülkif Dağlı vatandaşın sıkıntı ve taleplerine kulak vererek, çözüm noktasında ilgili müdürlerle istişarelerde bulundu.

 

Düzce Valiliği’nin geleneksel Halk Günü Toplantısı dün İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın vatandaşları birebir dinlediği toplantıda kurum müdürleri de hazır bulundu. Ağırlıklı olarak mağdur ve sıkıntıda olan vatandaşların sorunlarına çözüm aradığı halk günü toplantısına bu ay 98 vatandaşın katılım sağladığı öğrenildi.

Burada durulmaz dediler”

1999 depremlerinde hasar gören evini tehlike teşkil ettiği için boşaltması istenen Ali Öztürk, kalacak yeri olmadığını belirterek, sıkıntısını Vali Dağlı’ya aktaracağını söyledi.

Halk günü toplantısına 4. kez katıldığını belirten Öztürk, ev konusunda valilikten yardım beklediğini ifade etti. Öztürk, “Geldiler ve burada durulmaz dediler. O yüzden burada kalmamamız gerektiğini söylediler. Bundan dolayı 4. sefer halk gününe katıldım.” dedi.

Halk günü toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Vali Dağlı, tek tek sıkıntı ve talepleri dinledi. Toplantı, basın mensuplarının görüntü almasının ardından basına kapalı olarak devam etti.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri