VALİ DAĞLI AÇIKLADI

Gündem 20 Kasım 2017 17:13
Videoyu Aç VALİ DAĞLI AÇIKLADI
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Düzce TSO ve üniversite öncülüğünde gerçekleştirilecek kurultay için hazırlıklar başladı. Kamu, Üniversite ve Sanayi İş Birliği Toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Aralık ayında Düzce'nin Sanayi Kurultayı'na ev sahipliği yapacağını belirtti.

Düzce Valiliği'nde Kamu, Üniversite ve Sanayi İş Birliği Toplantısı düzenlendi. Vali Zülkif Dağlı başkanlığında makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Düzce Belediyesi, üniversite ve ilgili sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kurum amirleri katıldı.Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Dağlı, Aralık ayı içerisinde Düzce'de Sanayi Kurultayı düzenleneceğini söyledi.

"Ana amacımız sanayi kültürü"
Vali Zülkif Dağlı, şöyle konuştu: "Üniversite sanayi işbirliği toplantımızın yıl sonu itibariyle bir değerlendirmesini yapıyoruz. Ne aşamadayız bununla ilgili çalışmalarımızı göreceğiz. Biliyorsunuz bir önceki toplantımızda ilimizde bir sanayi kültürünün oluşturulması bağlamında karar almıştık. Bu konuda hangi düzeydeyiz ve bu dönemi önümüzdeki bir yılı sanayi kültürü oluşturma bağlamında neler yapacağımızı değerlendirmiş olacağız. Aralık ayı içerisinde TSO, üniversitemiz ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın öncülüğünde ilimizde bir sanayi kurultayı toplantısı yapacağız. Bununla ilgili planlamaları gözden geçireceğiz ana amacımız sanayi kültürü." dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri