ÜNİVERSİTEDE ‘GENÇ OFİS’ AÇILACAK

Eğitim 29 Eylül 2020 17:28
Videoyu Aç ÜNİVERSİTEDE ‘GENÇ OFİS’ AÇILACAK
A
a

Vali Atay başkanlığında, Düzce Organize Sanayi Bölgesi ile Düzce Üniversitesi arasında “Lisansüstü Eğitim Protokolü” ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Üniversitesi arasında “Gençlik Ofisi, Kültür, Sanat, Spor, Eğitim Protokolü” imzalandı.

Göreve geldiği günden bu yana Düzce için gece gündüz çalışan ve Düzceliler’in takdirini toplayan Düzce Valisi Cevdet Atay, eğitim konusunda da düğmeye bastı. Bugün Düzce Valiliği’nde düzenlenen törenle Düzce Organize Sanayi Bölgesi ile Düzce Üniversitesi arasında “Lisansüstü Eğitim Protokolü” ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Üniversitesi arasında “Gençlik Ofisi, Kültür, Sanat, Spor, Eğitim Protokolü” için imzalar atıldı.
İmza törenine Vali Atay ile birlikte Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı katıldı.
OSB çalışanları lisansüstü eğitimlerden yararlanabilecek
Düzce Üniversitesi Enstitüleri ile Düzce Organize Sanayi Bölgesi arasında lisansüstü eğitim konusunda işbirliği yapılmasına ilişkin Lisansüstü Eğitim Protokolü’yle birlikte Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan işletmelerin sahip ve ortakları ile OSB’nde çalışan personel Düzce Üniversitesi Enstitüleri tarafından belirlenecek programlarda verilecek lisansüstü eğitimden yararlanacaklardır.
Üniversiteye ‘Genç Ofis’
Gençlik Ofisi, Kültür, Sanat, Spor, Eğitim Protokolü Protokolü ile de Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Üniversitesi işbirliğiyle üniversitenin Konuralp Yerleşkesi’nde Genç Ofis açılacak. Bu çalışmayla öğrenciler ile üniversite akademik ve idare personelinin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimsel birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin artırılması ve desteklenmesi hedeflenecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri