UÇAN TENTE CADDEYE DÜŞTÜ

Gündem 30 Kasım 2021 11:35
Videoyu Aç UÇAN TENTE CADDEYE DÜŞTÜ
A
a

Düzce’de dün gece saatlerinden itibaren etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. İstanbul Caddesi’ndeki bir binanın terasında bulunan şemsiye tenteler kuvvetli rüzgârın etkisiyle caddeye düştü. Kimsenin burnunun bile kanamadığı olayda facianın eşiğinden dönüldü.

Meteorolojinin günler öncesinden turuncu kodla uyardığı Düzce’de, fırtına günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Vatandaşlar oluşabilecek olumsuzluklara karşı uyarılırken İstanbul Caddesi’nde yürekler ağızlara geldi.
Saat 12 sıralarında bir binanın terasında bulunan şemsiyeli tente kuvvetli rüzgâra kapılarak caddeye düştü. Karşıdaki taksi durağındakilerin durumu son anda fark etmesi ve uyarmasıyla vatandaşlar kaçışırken kimsenin burnu bile kanamadı.
Düzce’de insan trafiğinin en yoğun olduğu noktalarından olan ve önünde kuyruklar oluşan özel bir bankaya ait şubenin de bulunduğu caddede facianın eşiğinden dönülmüş oldu.
Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Düzce İtfaiyesi ve zabıta ekipleri binanın terasına çıkarak diğer 2 şemsiyeli tentenin de düşmesi ihtimaline karşı önlem aldı. Caddeye düşen tente de kaldırıldı.
Öte yandan kuvvetli rüzgârın Düzce il genelinde bu gece saatlerine kadar etkili olması beklenirken vatandaşların soba ve baca zehirlenmeleri, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olaylara karşı dikkat olması gerekiyor.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri