TÜRKSEVEN ÇALIŞANLARLA BULUŞTU

Gündem 17 Eylül 2018 15:31
Videoyu Aç  TÜRKSEVEN ÇALIŞANLARLA BULUŞTU
A
a

Öncü Medya Grubu'nun yeni sahibi Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Türkseven, çalışanlarla kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Bünyesinde Öncü TV, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi'ni barındıran Öncü Medya'nın yeni döneme dair hedefleri konusunda çalışanlarla görüş alışverişinde bulunan Türkseven, "Düzce'ye en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacağız." dedi.

Öncü Medya Grubu'nun Türkseven Grubu'na satışının ardından Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Türkseven, çalışanlarla tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıya Öncü Medya Grubu Genel Müdürü Murat Yavuz, Öncü Medya Grubu Haber Koordinatörü Sadullah Ünsal, Öncü Medya Grubu çatısı altında bulunan Öncü TV, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi personeli katıldı.

Personelle tanıştı, hedeflerini anlattı
Sohbet havasında geçen kahvaltının ardından tek tek kendilerini tanıtan çalışanlara hitap eden Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Türkseven, yıllardır Öncü Medya'ya emek veren personelle yola devam etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Televizyon, radyo ve gazetenin daha iyi yerlere gelmesi için her birimin kendi içerisinde daha etkin çalışmasını isteyen Türkseven, 24 yıldır devam eden başarı çıtasını daha yükseklere taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

"Düzce'ye en iyi hizmeti sunmak için çalışacağız"
Düzce'de bir çok alanda yatırımları bulunan Türkseven ailesinin, Düzce'nin köklü ailelerinden olduğunu anımsatan Türkseven, medya sektörü ile yatırım yelpazelerini genişlettiklerini belirtti.Objektif yayınlarıyla bölgenin sesi olan Öncü Televizyonu ile Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi'nin yeni dönemde de basının öncüsü olmaya devam edeceğinin altını çizen Tükseven, Düzce'ye en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacaklarını vurguladı.Tükseven, konuşmasının ardından tüm çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri