TÜRKİYE, BAKAN ÖZLÜ’YÜ KONUŞUYOR

Gündem 13 Haziran 2018 17:18
Videoyu Aç TÜRKİYE, BAKAN ÖZLÜ’YÜ KONUŞUYOR
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün titizlikle yürüttüğü yerli otomobil projesi, AK Parti’nin Türkiye’nin her yerinde bulunan seçim bilbordlarında sergileniyor. Türkiye’nin artık adını konuştuğu Özlü’nün yaptığı işler Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda da sıklıkla gündeme getiriliyor.

Türkiye 24 Haziran’da sandık başına gidiyor. Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekillerinin seçileceği seçimlerde de partiler özellikle yapacakları icraatları ve seçim vaatleri ile meydanlarda sıklıkla boy gösteriyor.

Türkiye’nin her yerinde konuşuluyor
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de üzerinde titizlikle çalıştığı ve hayata geçtiğinde Türkiye’nin vizyonunu değiştirecek ‘yerli otomobil’ projesini de artık Türkiye konuşuyor. AK Parti’nin seçim çalışmaları kapsamında Türkiye’nin her bir yanına yaptırdığı seçim bilboardlarında Bakan Özlü’nün vizyon projesi yer alıyor. Bilboardlarda özellikle, “Milli teknoloji hamlesi ve yerli otomobil” üzerine vurgu yapılıyor.

Erdoğan, Bakan Özlü’nün patronu olduğu işle övünüyor
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla, “2021’de yollara çıkacak olan Gayri Safi Yurtiçi Hâsılamıza 50 milyar Euro katkı sağlayacak, petrol bağımlılığımızı azaltacak. Vakit Yerli otomobil vakti. Vakit Türkiye vakti!” diyerek Bakan Özlü’nün başında olduğu yerli otomobil projesinden sıklıkla bahsediyor.

Başbakan da yere göğe sığdıramamıştı
Öte yandan, 2 Haziran tarihinde Düzce’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü yere göğe sığdıramamış, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin, “Seçilirsem yerli otomobil projesini durduracağım” sözüne de yine Düzce mitinginde yanıt vermişti. Başbakan Yıldırım, "’Yerli otomobili indireceğiz.’ diyorlar. Bu proje Faruk Özlü Bakanımıza emanettir, kimse indiremez.” diye konuşmuştu.

 

1000
icon
adem varicli 14 Haziran 2018 03:06

bilim sanayi ve teknoloji bakanimiz sayin Faruk Ozlu ile gurur duyuyoruz.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri