TURİZME FARKLI BİR SOLUK GETİRECEK

İlçe Haber 2 Ağustos 2021 14:45
Videoyu Aç TURİZME FARKLI BİR SOLUK GETİRECEK
A
a

Akçakoca Belediyesi Başkanı M. Okan Yanmaz’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Değirmenağzı mevkiinde bulunan bakım ikmal merkezi, Aquapark’a dönüştürülmesi için düğmeye basıldı. Proje Akçakoca’da turizme yeni bir soluk getirecek.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ilçenin turizmdeki potansiyelini üst noktaya çıkararak 12 aya yaymak üzere üzerinde titizlikle çalıştığı Aquapark projesi için süreç başladı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Değirmenağzı mevkiinde bulunan bakım ikmal merkezinin bulunduğu alana Aquapark yapılması teklifi belediye meclisine sunulacak. Mecliste kabul edilmesi halinde Akçakoca’nın ihtiyaç duyduğu önemli bir projeye başlanmış olacak.
Turizm beldelerinin olmazsa olmazı olan aquaparklar, özellikle çocuklu ailelerin gitmek istediği yerler arasında ön sıralarda yer alırken, söz konusu projeyi seçim döneminde vaat eden belediye başkanı Yanmaz, bu vesileyle söz verdiği bir çalışmayı başlatmış olacak. Turistik yatırımlar için ideal bir konumda bulunan Değirmenağzı’nın kalbinde duran ve görüntü itibariyle göze pek de hoş gelmeyen bakım ikmal merkezi ise başka bir alana taşınacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri