TOPLU AÇILIŞ İÇİN GELİYOR

Gündem 22 Kasım 2019 16:50
Videoyu Aç  TOPLU AÇILIŞ İÇİN GELİYOR
A
a

Düzce'deki inşaatı tamamlanan ve yeni düzenleme yapılan sağlık tesislerine yönelik toplu açılış töreni yarın Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'in katılımıyla gerçekleştirilecek.

Düzce yine önemli bir ismi ağırlıyor. Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, toplu açılış töreni için yarın şehre gelecek. 23 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek sağlık tesislerine yönelik toplu açılış töreni iki yerleşkede yapılacak.

Birinci açılış saat 11:00'da Kalıcı Konutlar'da hizmet verecek olan Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği, Sağlıklı Yaşam Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu,

İkinci açılış saat 12:00'da Akçakoca İlçesi Hacıyusuflar Mahallesinde hizmet verecek olan Lütfiye ve İsmail Baha Horuz Aile Sağlığı Merkezi'nde olacak.

Açılışı yapılacak olan sağlık tesisleri ise şöyle: "Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi, Kalıcı Konutlar 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Arapçiftliği Mahallesi 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Karaca Mahallesi Şehit Ufuk Baysan 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Lütfiye ve İsmail Baha Horuz 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi."

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri