Tanışma ziyareti

Ekonomi 1 Eylül 2016 12:00
Videoyu Aç Tanışma ziyareti
A
a

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti. Ziyaret hakkında açıklama yapan Düzce Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu, yönetime yeni seçilen isimleri tanıştırmak amacıyla Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret ettiklerini söyledi.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 oda borsa seçimleri devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, seçimlerini tamamlayan Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Kabul sonrası ziyarete ilişkin bilgi veren Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu, “Tüm meclisimizle beraber TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile yeni seçilen arkadaşlarımızı tanıştırdık. Bu amaçla bu ziyareti gerçekleştirdik. Ben beşinci dönem başkanlığa seçilmiş durumdayım. Bu dönem iki listeyle çarpıştık bayağı bir yoğun çalıştık. Müşterilerimizi, bütün üyelerimizi bu süreçte çok yoğun ziyaret ettik. Sonuç olarak kazandık” dedi.

 

Düzce Ticaret Borsası Meclis Başkanı Rahmi Solak ise şöyle konuştu: “Yeni dönemde meclis başkanı olarak görevime devam ediyorum. Bütün arkadaşlarımızla TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na ziyaretimizi yaptık. Başkanımızdan çok memnunuz. Tanımayan arkadaşları da tanıştırdık”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri