TANAL-ÖZLÜ POLEMİĞİ BOYUT ATLADI

Gündem 8 Ocak 2020 17:11
Videoyu Aç  TANAL-ÖZLÜ POLEMİĞİ BOYUT ATLADI
A
a

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında 'Düzce için ne yaptın?' polemiği boyut atladı. Twitter hesapları üzerinden birbirlerine adeta dediklerini bırakmayan Özlü ve Tanal arasındaki atışma gece saatlerine kadar devam edince, daha önce Başkan Özlü'ye 'Uykuların kaçacak' diyen Tanal, kendisine 01:30'da cevap veren Özlü'yü "Uykuların kaçacak dedim ve bu da oldu. Gece 01.30 bana cevap vermişsiniz." paylaşımıyla ti'ye aldı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında günlerdir sosyal medya üzerinden devam eden atışmada tansiyon yükseliyor.

Tanal: Tavsiyeme uymuşsun
Son olarak Başkan Özlü'ye "Düzceliler'in arasına karış" diye seslenen Tanal, Özlü'nün huzurevi ziyareti yaptığını görünce "Ha şöyle! Sayın Faruk Özlü, dünkü "Düzceliler'in arasına karış, küsme" tavsiyeme uymuşsun. Tebrikler. Size yol gösteririm, meraklanmayın. Yalnız diğer tavsiyelerimi, uyarılarımı da dikkate almayı unutmayın. Takipteyim." ifadelerini kullandı.

Özlü: Cıvıma ve cıvıtma
Bu paylaşıma sessiz kalmayan Özlü, "Sayın Mahmut Tanal cıvıma ve cıvıtma lütfen." çıkışında bulundu.Ancak atışma gece saatlerine kadar devam etti.

Tanal, Öncü Haber'in gündeme taşıdığ haberi paylaştı
CHP'li Mahmut Tanal, "Sayın Özlü, seviyeniz dip yaptı... Artık anlayacağınız dilden konuşacağım. Senin beceriksizliğin tüm gazetelerde manşet ve TV'lerde haber konusu. Belediye koltuğu sana bol geldi." paylaşımında bulundu ve altına geçtiğimiz yıl ilk kez Öncü Haber'in gündeme getirdiği "Düzce Belediyesi'ne icra takibi" başlıklı haberi paylaştı.

Özlü gece saatlerinde cevap verdi: Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın
Bunun üzerine Başkan Özlü'den yanıt gecikmedi ve haberin geçtiğimiz yıl yapıldığını anımsatarak, "Sayın Tanal, seviye ve beceri konusunda senin eline su dökemem. Eline tutuşturulan kağıtları bile anlamamışsın. 03.12.2018 tarihinde ben Belediye Başkanı değildim. Ben yine sana bir iyilik yapayım, bunu senin değil senin eline tutuşturanların beceriksizliğine yorayım." ifadelerini kullandı.

Tanal ti'ye aldı: Uykuların kaçacak dedim kaçtı
Tanal da gece kendisine yanıt veren Özlü'yü "Uykuların kaçacak dedim ve bu da oldu. Gece 01.30 bana cevap vermişsiniz." diyerek ti'ye aldı ve şöyle devam etti: "İnsan haklarını savunmada elime su dökemezsin. Demokrasi ve hukuk devletini mücadelesinde elime su dökemezsin Düzceliler'i mecliste savunma konusunda elime su dökemezsin." diye cevap verdi.Özlü-Tanal tartışması hala sosyal medya hesapları üzerinden devam ediyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri