Sorunlara çare 'Halk Günü'

Gündem 4 Aralık 2018 17:46
Videoyu Aç Sorunlara çare 'Halk Günü'
A
a

Düzce Valiliği tarafından her ay gerçekleştirilen Halk Günü Toplantısı'nın aralık ayı buluşması yoğun katılımla gerçekleştirildi. Kimi işsizlikten kimi yardım alamamaktan yakınan vatandaşlar, sorunlarına çözüm bulmak için Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile bir araya geldi.

Düzce Valiliği tarafından düzenlenen Halk Günü Aralık Ayı Toplantısı, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi. Milli Eğitim Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya kurum müdürleri de katılırken, vatandaşların yoğun katılımı dikkatlerden kaçmadı.

Toplantı başlamadan önce salon önünde bekleyen vatandaşlar, geliş nedenlerini anlattı.

“Şu anda boş geziyorum”

Durumu olmadığını ancak iş de bulamadığını ifade eden Murat Yasa isimli bir vatandaş, “Ben her sene kömür yardımı alıyordum. Bu sene benim kömür yardımım kesilmiş. İşim, gücüm yok. Sigortam da yok. Şu anda boş geziyorum.” şeklinde konuştu.

“Herhangi bir yardım alamıyorum”

Birçok girişimde bulunmasına karşın hiçbir yardım alamamaktan yakınan Orhan Can isimli bir başka vatandaş da, “Engelli raporum olduğu halde sağlıktan yararlanamıyorum. Devletten herhangi bir yardım da alamıyorum. Bugüne kadar istemedim. Ama düştüğüm halde yardım verilmediği için derdimi Vali Bey’e anlatacağım.” ifadelerini kullandı.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürleri tek tek salona alınan vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri