SOKAK HAYVANLARI REHABİLİTE EDİLECEK

Gündem 27 Mart 2019 17:16
Videoyu Aç SOKAK HAYVANLARI REHABİLİTE EDİLECEK
A
a

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, bakanlığı döneminde girişimlerde bulunarak mimarı olduğu ve Düzce’de başıboş sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımına çözüm olacak Geçici Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni Milletvekili Ayşe Keşir ve Belediye Başkanı Dursun Ay ile birlikte ziyaret etti.

Son yıllarda hızla sayıları artan ve vatandaşlarda tedirginliğe yol açan sokak hayvanlarının hem insanlar için öldürücü olan hastalıklara karşı sağlık taramasından geçmesi hem de kontrolsüz üremelerinin önüne geçilmesine ilişkin hayata geçirilen Geçici Hayvan Rehabilitasyon Merkezi artık tamam.AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65.Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün milletvekilliği döneminde gündeme getirdiği, bakanlığı döneminde ise girişimlerine başladığı merkez ile artık sokak hayvanlarının tedavisi ve bakımı yapılabilecek.
Bu kapsamda, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ve Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan ile beraberlerindekiler Kurtsuyu Köyü yolu üzerinde faaliyete geçen Düzce Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Heyet burada yetkililerden bilgi aldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm