SELÇUK BAYRAKTAR GÖRDÜĞÜ MANZARAYI ELEŞTİRDİ

Gündem 26 Ekim 2020 16:35
Videoyu Aç SELÇUK BAYRAKTAR GÖRDÜĞÜ MANZARAYI ELEŞTİRDİ
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan ve tasarladığı İHA-SİHA’larla Türkiye’yi savunma alanında dünyada üst sıralara taşıyan BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ailesiyle birlikte Düzce’nin doğal güzelliklerinden Pürenli Yaylası’nı ziyaret etti. Bayraktar çifti o anları sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

İHA ve SİHA’larla Türkiye’yi savunma sanayisinde devrim yapan BAYKAR Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ailesiyle birlikte Düzce’nin güzelliklerinden Pürenli Yaylası’nı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan Bayraktar’a, eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve çiftin kızları Canan Aybüke de eşlik etti. Doğayla iç içe geçirdikleri anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Bayraktar ailesinin doğayla buluştukları andaki mutluluğu fotoğraflara yansıdı. Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden çiftin çocukları Canan Aybüke de uzun süre sonra ilk kez görüldü.
“Çöpleri görmek üzücüydü”
Selçuk Bayraktar, Pürenli seyahatini “Gökyüzüne yaklaştıkça güzelleşen bir yol ve Pürenli Yaylası...” sözleriyle anlatırken çevre düşmanlarını da eleştirdi. Paylaşımında “Evimizde yere atmayı düşünemeyeceğimiz çöpleri yer yer buralarda görmek çok üzücüydü.” ifadelerine yer veren Bayraktar, “Birkaç adımlık mesafelerde kamp ateşi kalıntıları keza... Emek verilmiş bir sanat eseri gördüğümüzde zarar vermemek için gösterdiğimiz özenin çok daha fazlasını hak ediyor bu güzellikler.” sözleriyle doğaya sahip çıkma çağrısı yaptı. Öte yandan Bayraktar’ın Pürenli Yaylası’ndan paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada 400 bin beğeni aldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri