FLAŞ HABER saat

ŞEHİT VE GAZİLER ONURUNA YEMEK

Gündem 16 Temmuz 2017 11:05
Videoyu Aç ŞEHİT VE GAZİLER ONURUNA YEMEK
A
a

Düzce Valisi Zülkif Dağlı 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek düzenledi.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Düzce Valisi Zülkif Dağlı yemek organizasyonu düzenledi. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de katıldığı organizasyonun onur konukları şehit yakınları ve gazilerdi.

Yaptığı konuşmada Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafyanın zorluklarına işaret eden Düzce Valisi Zülkif Dağlı, geçmişten günümüze yaşanan sıkıntıların bu topraklarda yaşamanın maliyeti olduğunu ifade etti.

Vali Dağlı, “Bu coğrafyada yaşamanın gerçekten maliyeti var. Bu ülkede yaşamının maliyeti Malazgirt'ten başladı ve günümüze kadar hatta şu ana kadar devam ediyor. Bu mücadele ve maliyeti Çanakkale'de devam etti, 1980'li yıllarda birlikte de terörle mücadelede devam etti. Tabi bu bitmedi. Düşmanlar bir taraftan içimizde bir taraftan dışımızda bu hain çalışmalarını yapmaya devam ettiler. Baktığımızda Afrika'dan Suriye'den Irak'tan etrafımız ateş çemberine döndü. Bu ateş çemberinin içine girmeyen, girmekten kurtulan bir ülke olarak biz varız. Geçen yıl bu zamanlar içine ekme çalıştıkları ateş çemberine girelim diye 15 Temmuz 2016'da çalışmalarına hız vermek suretiyle bunu tekrar yapabilir miyiz şeklinde bir mücadeleye giriştiler. Ancak Hainler yine emellerine ulaşamadılar.”ifadelerini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri