SAYMAN: SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Gündem 4 Temmuz 2022 22:01
Videoyu Aç   SAYMAN: SEÇİMİ KAZANACAĞIZ
A
a

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı, partinin kadın üyelerine yönelik eğitim ve seçim güvenliği odaklı bir çalıştay düzenledi.   

Tüm ilçe teşkilatlarının kadın üyelerinin iştirak ettiği çalıştayda Düzce İYİ Parti Teşkilatı’nın dünü, bugünü ve yarını değerlendirilirken, yaklaşan genel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Yoğun katılım ile gerçekleştirilen çalıştayda üyelere hitaben yaptığı konuşmada İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, “Teşkilatlanmaya başladığımız ilk günden bu günlere gelirken verdiğimiz emeğin böylesi bir kalabalık kitlede karşılığını görmüş olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Çok çalışmanın ve ülkemiz için emek vermemin mutluluğu ile hep birlikte başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Yaklaşan seçimlerde de bunun karşılığını Düzce’de alacağımıza olan güvenimiz her geçen gün artmaktadır. İlk günde bu başarıya inanıyorduk bugün de aynı inanca sahibiz. Büyüyoruz ve büyümeye de devam edecek, Düzce’ye hizmet etmeyi sürdüreceğiz.“ dedi
Uzmanların da iştirak ettiği eğitim ve seçim çalıştayı, İYİ Partili kadın üyelerin karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri