ROMANLARDAN ÖZLÜ'YE TAM DESTEK

Gündem 25 Mart 2019 13:38
Videoyu Aç ROMANLARDAN ÖZLÜ'YE TAM DESTEK
A
a

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün tarafından Ağa Mahallesi’nde düzenlenen konserde Ümmüye rüzgârı esti. Konsere katılan AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, vatandaşlardan Faruk Özlü için destek istedi. Özlü’ye yoğun sevgi ve ilgi gösteren Romanlar, Ümmüye’nin sahneye çıkması ile doyasıya eğlendi.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün daveti üzerine Düzce’ye gelen tanınmış Roman şarkıcı Ümmüye Ağa Mahallesi’nde bir konser verdi. Konser alanını hınca hınç dolduran topluluk konser öncesi sahneden yükselen Roman havaları erkenden coşmaya başlarken, sahne gösterileriyle ise mest oldu.
Düzenlenen konsere AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Romanlar Konfederasyonu Kadın Kolları Genel Başkanı Sibel Gün Çabuk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Recai Gün ile AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Güler Güneş Çakıroğlu da katılım gösterdi.
İlk olarak sahneye çıkan Düzce Romanlar Derneği Başkanı ve Romanlar Konfederasyonu Kadın Kolları Genel Başkanı Sibel Gün Çabuk, protokolü takdim etti ve konsere katılım gösteren vatandaşları selamladı.
 “Sizler bizi çok iyi biliyorsunuz”
Vatandaşlardan, 31 Mart’ta destek sözü isteyen AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, şu ifadeleri kullandı: “Bizi biliyorsunuz. Bizim belediyecilik anlayışımızın merkezinde insan vardır, kadın vardır, çocuk vardır, çevre vardır. Sizler bizi çok iyi biliyorsunuz. ‘Yaparsa AK Parti yapar’ sloganı, bizzat bu milletin bağrından kopmuştur. Bir Roman çocuğu olarak, her zaman, mecliste siz kardeşlerimi temsil etmekten gurur ve onur duydum.”
 “Neşeniz bol olsun”
Konsere gelen vatandaşları sevgi ve saygıyla selamladığını belirten AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizi kırmadan gelen Cemal Bekle Kardeşime ve sevgili Ümmüye’ye teşekkür ediyorum. Neşeniz bol olsun, daim olsun. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.”
 “AK Parti’ye destek oluyor muyuz?”
Sahneye çıkarak konsere katılım gösterenleri selamlaya AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçimde destek istediğini belirterek şu şekilde seslendi: “31 Mart günü, AK Parti’ye destek oluyor muyuz? AK Parti’ye destek var mı? Sağ olun, var olun. Neşeniz daim olsun. Allah sizden razı olsun.”
 “Lütfen arkasında durun”
Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Özlü’ye destek sloganları isteterek şunları söyledi: “Ben Faruk Ağabey’i eskiden beri tanıyordum. Bakanlık döneminde sınıfı geçmiş adamlardan bir tanesidir. Lütfen onun arkasında durun. Sonuna kadar biz Faruk Ağabey’e güveniyoruz.
 “Sizlerle ölüme bile giderim”
Katılımcıları selamlayan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayı Recai Gün şu şekilde konuştu: “Cümle mahalle halkım. Roman kardeşlerim. Her yerden geldiniz, beni onurlandırdınız, gururlandırdınız. Sizlerle gurur ve onur duyuyorum. Sizlerle bu yola baş koydum, birlikte ölüme bile giderim. Verdiğim sözleri yerine getireceğime inanın. Oylarınızı bekliyorum. Hepinizden oy bekliyorum. Bu sefer de AK Parti’deyim.”
 “1 Nisan’da görüşmek ümidiyle”
AK Parti İl Genel Meclisi Adayı Güler Güneş ise şunları kaydetti: “Bu sevgi dolu karşılamadan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. 1 Nisan’da görüşmek ümidiyle.”
Konuşmaların ardından sahneye çıkan Ümmüye vatandaşlarla buluştu. Şarkılarıyla kalabalığı coşturan şarkıcı, doyasıya bir eğlence yaşattı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri