REVİZYON KAPIDA!

Gündem 19 Ağustos 2018 17:36
Videoyu Aç REVİZYON KAPIDA!
A
a

AK Parti'de sıkça konuşulan teşkilat revizyonu yeniden gündemde! Büyük kongrenin ardından Merkez Yürütme Kurulu'ndaki önemli makamlarda yapılan değişim, Düzce teşkilatlarının diken üstünde olmasına neden oldu. AK Parti il yönetimi ile yakın ilişkiler içerisinde olan Mustafa Ataş ve Erol Kaya yeni dönemde koltuğunu koruyamadı. Bu sürpriz gelişme sonrası koltuğa oturan yeni isiml

TAŞLAR YERİNDEN OYNAYACAK
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 6. Olağan Büyük Kongresi sonrasında yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. Düzce'yi yakından ilgilendiren 3 makamda yapılan değişiklik taşların yerinde oynayacağının sinyallerini verdi.

KAYA VE ATAŞ KOLTUĞUNU KORUYAMADI
AK Parti Düzce İl Teşkilatı ve tamamı AK Partili olan Düzce'deki belediye başkanları ile yakın ilişkiler içerisinde olan teşkilattan sorumlu Mustafa Ataş ile yerel yönetimlerden sorumlu Erol Kaya yeni dönemde koltuğunu koruyamadı. Yine AK Parti'de önemli bir görev olan Seçim İşleri Başkanlığı'nda da değişikliğe gidildi.Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Mustafa Ataş'ın yerine Erkan Kandemir atanırken, Ali İhsan Yavuz, Seçim İşleri Başkanlığı görevini Ahmet Sorgun'dan devraldı. Erol Kaya'nın başkanlığını yürüttüğü Yerel Yönetim Başkanlığı'na ise Mehmet Özhaseki getirildi.

REVİZYON BEKLENİYOR
AK Parti Büyük Kongresi sonrası yapılan bu değişim teşkilatlarda yeni bir revizyonun habercisi olarak yorumlandı. Kongre öncesi bazı teşkilatlarda esen değişim rüzgarının artık daha sert esmesi bekleniyor.

TEŞKİLATLAR MERCEK ALTINA ALINACAK
Yerel yönetim ve teşkilatların başına gelen yeni isimlerin yerel seçimler öncesi işi sıkı tutacağı bilinirken, illerdeki çalışmalar mercek altına alınacak. Seçimlere güçlü şekilde girmek için teşkilatlarda değişime gidileceği AK Parti kulislerinde sıkça dillendirilirken, yeni revizyon dalgasından Düzce'nin de nasibini almasına kesin gözüyle bakılıyor.

DÜZCE İÇİN GÖZLER KANDEMİR VE ÖZHASEKİ'DE
Teşkilatın Düzce'deki üst düzey isimlerinde yeni değişimle birlikte bir tedirginliğin hakim olduğu konuşulurken, Mustafa Ataş'ın yerine gelen Erkan Kandemir ile Erol Kaya'dan görevi devralan Mehmet Özhaseki'nin Düzce'de yapacağı inceleme ve temaslar sonrası ne yönde karar vereceği ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri