PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI…

İlçe Haber 8 Ağustos 2021 15:13
Videoyu Aç PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI…
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, seçim dönemi projelerinden biri olan “Çuhallı’dan Değirmenağzı’na Sahil Bandı Yürüyüş Yolu” projesi yapım çalışmasını başlattıklarını söyledi.

Balıkçı Barınağı içinde yer alan eski Hamsi Balık Lokantası’nın bulunduğu alandan başlatılan ve Sky Tower Oteli’nin (Ak Resort)  yanından geçen yola bağlanacak ilk etap çalışmalarını  yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, “Halkımıza verdiğimiz sözlerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz. Bunlardan biri de Çuhalı Çarşısı  Akçakoca Oteli’nden başlayan ve Değirmenağzı’na kadar  vatandaşlarımız ve misafirlerimizin denizle aralarında herhangi bir engel olmaksızın rahatça yürüyüş ve spor yapabilecekleri, araç trafiğinin olmadığı yol sözü idi. Bunun ilk etabının  yapımına başladık. İnşallah iki ay içerisinde ilk etabı ham olarak açma işlemini tamamlayacağız” dedi
 “Verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz”
 ”Önümüzdeki sezon her türlü donatısını, parkesini, oturma guruplarını, çiçeklendirilmesini tamamlayarak Akçakocalıların ve gelen misafirlerin kullanımına hazır hale getireceğiz” diyen Yanmaz, sözlerine şu şekilde devam etti:
”Uzun bir sahil şeridimiz olmasına karşın kopuk kopuk bir yapı var. Bunu bütünlemesi doğal yapısındaki nedenlerden  oldukça zor bir iş. Biz bunu en iyi şekilde planladık hazırlıklarımızı tamamladık ve çalışmaya başladık. Proje bitiminde insanlarımız Otel Akçakoca’dan Değirmenağzı’na kadar denizle bütünleşik, günün her saatinde, her türlü spor aktivitesini yapabilecek. Armutçuağzı bölümünde Sky Tower yoluna yaklaşık 30 metrelik tek çıkış bantlı bir asansör ile çözüm sağlayacağız. Bundan sonra da verdiğimiz sözlerin gereğini yerine getireceğiz.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri