PLANLAR ASKIYA ÇIKTI

Gündem 20 Mart 2019 12:16
Videoyu Aç PLANLAR ASKIYA ÇIKTI
A
a

Akçakoca İlçesi sınırları içerisinde bulunan Döngelli Deresi çıkış mahmuzlarına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan onay geldi. Ayrıca Akçakoca Balıkçı Barınağı doğusu kıyı koruma yapıların onayının da çıktığı bildirildi. Nazım ve uygulama imar planları 1 ay süreyle askıda kalacak.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından hazırlattırılan ve Bakanlığa iletilen Döngelli Deresi Çıkış Mahmuzların onayı çıktı. Öte yandan Akçakoca Balıkçı Barınağı Doğusu Kıyı Koruma Yapıların onayının da çıktığı öğrenildi.

Döngelli Deresi Çıkış Mahmuzları amaçlı 1/5.000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1.000 ölçekli Uygulama İmar Planı teklifi, Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında 1 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 3621 sayılı Kıyı Kanunu 7. Maddesi uyarınca Bakanlığık tarafından onaylanarak 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Akçakoca Belediye Başkanlığı ilan panosunda askıya çıkarıldı. İmar planı Düzce Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ilan panosunda da 1 ay süreyle askıda kalacak.

Ayrıca yine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından hazırlattırılan ve Bakanlıkça onaylanan Akçakoca Balıkçı Barınağı Doğusu Kıyı Koruma Yapıları amaçlı 1/5.000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1.000 ölçekli Uygulama İmar Planı teklifi de askıya çıkarıldı. Nazım ile uygulama imar planları hem valilik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hem de Akçakoca Belediyesi'nde 1 ay süreyle askıda olacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri