PAZVANT: İHTİYAÇ VAR, 5 BİN DAHA DAĞITACAĞIZ

İlçe Haber 29 Nisan 2020 15:04
Videoyu Aç PAZVANT: İHTİYAÇ VAR, 5 BİN  DAHA DAĞITACAĞIZ
A
a

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant ile yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kentte maske dağıtımı gerçekleştirildi. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant, salgın süresi boyunca çeşitli şekillerde vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını fakat bu dönemde en büyük ihtiyacın maske olduğunu söyledi.
Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası'nın daha önce 5 bin maske dağıtımı gerçekleştirdiğinin altını çizen Pazvant, "Bugün tekrardan 5 bin maske üretildi ve çarşı içindeki üye olan veya olmayan esnaflara ve vatandaşlara dağıtıldı ve dağıtılmaya devam ediyor." dedi.
Ülke olarak bu zor zamanların atlatılacağının altını çizen Pazvant, şöyle konuştu:
"Biz elimizden geldiğince her kesime ulaşmaya çalışıyoruz. Sanayicilerimizin maske ihtiyacı çok olduğu için önümüzdeki hafta içinde 5 bin adet daha maske sanayicilerimize dağıtacağız. Odanın bütçesi elverdiği sürece maske yaptırmaya çalışacağız."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri