Parkur gibi sınıf

Gündem 10 Ocak 2019 12:36
Videoyu Aç Parkur gibi sınıf
A
a
Yığılca Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda oluşturulan sportif faaliyetler sınıfı, doğal yaşam parkurunu andırıyor. 

Öğrenciler, 2023 vizyon programı kapsamında okulda oluşturulan uygulama sınıfında fiziksel aktivitelerle vakit geçiriyor. 

Taşımalı eğitimin yapıldığı beyaz bayraklı okulda, 2023 vizyon belgesi olarak açıklanan ve uygulamaya konulması düşünülen yeni sistemde yer alan çalışmalara örnek teşkil edecek faaliyetler yapılıyor. 

Öğrencilerin parkur olarak tanımladığı sınıf, her yaştan öğrencinin uğrak yeri oldu. (AA) 
1000
icon
Yığılca dan bir öğretmen 11 Ocak 2019 09:29

Yığılca dan örnek teşkil edecek bu haberi özellikle dün çalışan gazeteciler gününde yayınladığınız için Yığılca da görev yapan bir öğretmen olarak MANŞET ailesini tebrik eder gününüzü kutlarım..Biz öğretmenler gazetelerde böyle güzel haberleri okuyuınca mesleğimize olan saygı ve sevgimiz artıyor daha çok çalışmaya istek duyuyoruz.Her şey çocuklarımıza daha iyi hizmet için.Bir sözümde bazı ön yargılı kişilerin bakış açısını değiştirmesi için.Hala bu güzide ilçeyi Orhangazi nin bir fiil ziyaret edip yığınak yaptığı bu serhat şehrini kötü tanımlayanlara.Burası saf temiz insanların ve onların çocuklarının yaşadığı Cennet bir yurt köşesidir ve daha çok güzel şeylere layıktır.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri