ÖZLÜ YENİDEN BAKANLIK YOLUNDA

Gündem 22 Mayıs 2018 13:50
Videoyu Aç ÖZLÜ YENİDEN BAKANLIK YOLUNDA
A
a

AK Parti, merakla beklenen milletvekili adaylarını açıklarken Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün listede yer almaması muhtemel AK Parti kabinesinde yer alacağı tahminlerini güçlendirdi. AK Parti kulislerine göre; Özlü yeniden bakan olarak görevlendirilecek.

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne yönelik aday listelerinin YSK’ya teslim edilmesi için son gün olan 21 Mayıs’ta partilerden bir bir aday açıklaması geldi. AK Parti’de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün listede adı geçmemesi muhtemel kabinede yer alacağı görüşünü kuvvetlendirdi.
AK Parti’nin tekrar iktidara gelmesi halinde kurulacak yeni kabinede yerinin hazır olduğu konuşulan Özlü’nün yeniden bakanlık görevine gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Düzce’de 1 bakan, 3 milletvekili hedefinde olan Düzce teşkilatının Ankara’da bu yöndeki taleplerini genel merkeze ilettiği bilinirken, listenin açıklanması ile birlikte Özlü’nün adaylar arasında yer almaması bakan olarak görevine devam edeceği tahminlerini güçlendirdi.Dün Düzce’ye bir ziyaret gerçekleştirerek, adayları tebrik eden Bakan Özlü, bazı bakanlar gibi kendisinin de listede yer almadığını belirterek, “Elbette bu durum Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri. Seçim süresi boyunca diğer illerde genel merkez tarafından bana verilecek görevlerin dışında Düzce’de olacağım. Seçim çalışmalarına adaymışım gibi katılacağım. Düzce’nin 3 adayı yok, Düzce’nin 4 adayı var. Birisi de benim.” dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri