ÖZLÜ,PROJELERİNE GÜVENİYOR

Gündem 9 Ocak 2019 13:30
Videoyu Aç ÖZLÜ,PROJELERİNE GÜVENİYOR
A
a

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, seçimden zaferle çıkması halinde, Düzce'de trafik başta olmak üzere çöp ve bozuk yollar gibi sık şikayet konusu olan sorunları çözme sözü verdi. Şehir içi trafiği rahatlatma için İstanbul Ulaşım A.Ş ile ulaşım master programı hazırladıklarını açıklayan Özlü, "Günü kurtarmak için Düzce’nin geleceğini kurtarmak için çalışıyoruz." dedi.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü seçim gezileri kapsamında bu kez rotasını Düzce’de faaliyet gösteren meslek odalarına çevirdi.

Meslek odalarını ziyaret etti
Özlü, DESOB, Demir ve Madenciler Odası, Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası, Kahveciler ve Otelciler Odası, Minibüsçüler Otobüsçüler Servis Araçları Odası, Seyyar Pazarcılar Odası, Sebze ve Balıkçılar Odası, Berber ve Kuaförler Odası, Deri ve Deriden Mamüller Odası ve Fırıncılar Odası'nı ziyaret etti. 

Oda başkanlarından hem Düzce hem de mensubu oldukları meslekle ilgili sorunlara ilişkin bilgiler alan Özlü, kapsamlı bir rapor hazırladıklarını ve konunun uzmanları ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi. 

"Düzce için ulaşım master programı hazırlıyoruz"
Özlü, trafik konusuna özel önem verdiğini söyleyerek, "Trafik konusunda İstanbul Ulaşım A.Ş ile çalışıyoruz. Düzce için ulaşım master programı hazırlıyoruz, Düzce’nin ulaşım haritasını çıkarıyoruz. Otoban Bağlantı Yolu konusunda bazı şikâyetler var. Viyadük, üst geçit yaparak trafiği rahatlatabiliriz." dedi. 

"Bu zamanda bunların konuşulmaması lazım"
Düzce’de çöp, çamur ve çukur sorununun ortadan kaldırılacağını söyleyen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Düzce’de çöp, çamur ve çukur çok fazla konuşuluyor. Bu zamanda bunların konuşulmaması lazım. Bunlarla ilgili sorunları çözeceğiz. Düzce’de çöp sorunu, çamur ve yollardaki çukur sorunu konuşulmayacak. Vatandaş evine çamur içinde gidiyorsa yapılanların bir kıymeti olmaz." ifadelerini kullandı.

"Düzce’nin gelecek 50 yılını kurtaracağız"
"Düzce’de yapacağımız işler ile Türkiye’ye örnek olacağız." diye Özlü, şöyle devam etti: "Düzce’nin topyekûn kalkınmasını sağlayacak bir il gelişim planı hazırlıyoruz. Düzce’nin gelecek 50 yılını kurtaracak projeler üzerinde duruyoruz. Günü kurtarmak için Düzce’nin geleceğini kurtarmak için çalışıyoruz.”  
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri