ÖZLÜ: DÜZCE BELEDİYESİ HERKESİN BELEDİYESİDİR

Gündem 11 Nisan 2019 15:37
Videoyu Aç ÖZLÜ: DÜZCE BELEDİYESİ HERKESİN BELEDİYESİDİR
A
a

Başkanlık makamını 7’den 70’e herkese açık hale getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşların gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Düzce Belediyesi; bana, ekibime güvenen, oy veren, vermeyen herkesin belediyesidir.” dedi.

Düzce Belediye Başkanlığı görevine hızlı bir başlangıç yapan 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, ziyaretine gelenlerle de yakından ilgileniyor.

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Özlü Kızılay heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, Türk Kızılayı’nın her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını ifade etti.
Ziyarette Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli de hazır bulundu.

‘Düzce’yi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız’

Düzceli vatandaşlar da Başkan Özlü’yü ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diliyor.
Vatandaşların kendisine gösterdiği ilgi ve sevgi karşısında duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Özlü yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

 “Düzceliler’in teveccühü ve şahsıma gösterdikleri güven ile oturduğum başkanlık koltuğu aslında bu şehirde yaşayan tüm vatandaşların koltuğudur. “Tevazu, samimiyet ve gayretle” dedik, bu şehre hizmet etmeye devam etmek için gönüllü olduk. Şimdi zaman, bizlere tanıdıkları bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirme anıdır. Her gün buraya gelerek ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten, bizlerden hayır dualarını esirgemeyen tüm vatandaşlarıma, kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte, her birimiz üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirerek Düzce’yi daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız. Düzce Belediyesi; bana, ekibime güvenen, oy veren, vermeyen herkesin belediyesidir. Bu anlayış çerçevesinde plan ve projelerimizi uygulamaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri