OKULLARA 40 BİN ADET MASKE DAĞITILACAK

Eğitim 7 Ekim 2020 15:04
Videoyu Aç OKULLARA 40 BİN ADET MASKE DAĞITILACAK
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, yüz yüze eğitimin başlayacağının açıklanmasının ardından oda üyesi bir firmadan, 40 bin adet maske temin ederek Milli Eğitim Müdürlüğü’ne öğrencilere dağıtılmak üzere hibe edeceğini duyurdu.

Birçok sınıfta yüz yüze eğitimin başlayacak olması nedeniyle okullara ilk toplu maske desteği Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan geldi.
Maske temini konusunda firma ortağı Işılsu Başsa, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek detaylarla ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e bilgiler verdi.
Maske temini konusunda konuşan TSO Başkanı Tuncay Şahin, eğitimin normal sürece dönmesinin hayati önem taşıdığına işaret ederek, “Bizler de sivil toplum kuruluşları olarak bu sürece katkıda bulunmalıyız. Bu amaçla üyemiz Tech Care Tıbbi Malzemeler ile protokol imzalayarak okullardaki çocuklarımızın daha güvenle derslerine girebilmeleri adına maske temini yapmaya karar verdik.” dedi.
“Gençlerimizi bizim geleceğimiz”
 Konuşmasının devamında “Gençlerimiz bizim geleceğimiz” diyen Şahin, “En iyi şartlarda eğitim alabilmeleri de bizim en önemli temennimiz. Yüz yüze eğitim sürecinin hem öğrencilerimize hem de Milli Eğitim camiamıza hayırlar getirmesini diliyoruz.” ifadelerini kullandı.
İmzalanan protokol kapsamında 40 bin adet maske il genelindeki okullara dağıtılmak üzere, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilecek.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri