MUHTARLARDAN BAŞSAVCIYA ZİYARET

Gündem 7 Kasım 2018 17:15
Videoyu Aç MUHTARLARDAN BAŞSAVCIYA ZİYARET
A
a

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyeleri Düzce'ye yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'i makamında ziyaret etti.

Düzce'nin yeni Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'e 'Hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.

 

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesi'nin 2018 Yılı Ana Kararnameleriyle Artvin Cumhuriyet Başsavcısı iken Düzce'ye Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Sedat Çelik yaklaşık 1 ay önce göreve başlamıştı.

 

Düzce'nin yeni Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik'e ilk mesai gününden itibaren gerçekleştirilen nezaket ziyaretleri sürüyor. Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyeleri de Çelik'i makamında ziyaret ederek, 'Hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, Düzce'ye ilişkin sohbet edilirken, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel dernek olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında Çelik'e bilgiler verdi ve görevinde başarılar diledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Sedat Çelik de en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunacağını belirterek, muhtarlara teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri