MASADA TARTIŞILAN RAPOR VE KENTTEKİ GELİŞMELER VARDI

Gündem 25 Ocak 2022 16:52
Videoyu Aç MASADA TARTIŞILAN RAPOR VE KENTTEKİ GELİŞMELER VARDI
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek için Ankara'ya gitti. Görüşmede 11 Ocak’ta Düzce’ye gelen CHP heyetinin çalışmaları ve kentteki son gelişmeler vardı.

11 Ocak’ta Düzce’ye gelen ve 26’sı milletvekilinden oluşan CHP heyetinin hazırlamış olduğu Düzce raporunu kürsüde okumasının ardından iktidarın hedefi haline gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri Düzce siyasetinde önemli konu başlıklarından biri olmayı sürdürüyor.
CHP Lideri’nin iddialarının ardından Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile CHP Düzce İl Başkanlığı arasında video klipli atışmada ikinci videolar beklenirken CHP İl Başkanı Semih Cemşit başkentin yolunu tuttu.
CHP Genel Merkezi’ne giden Cemşit, partisinin genel başkanı Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüşmede CHP heyetinin Düzce ziyaretinin ardından hazırlamış olduğu rapor masaya yatırıldı. Cemşit, başta hava kirliliği olmak üzere kentin sorunlarına dair Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. CHP Lideri, daha önce ‘Düzce’den milletvekili istiyorum’ dediği kentte İl Başkanı Cemşit ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri