KORONAVİRÜSTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Gündem 25 Ekim 2020 15:55
Videoyu Aç KORONAVİRÜSTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında, koronavirüs ile mücadele kapsamında İl Pandemi Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde yapılan çalışmalar ve alınması gereken önlemler görüşüldü.

İl Pandemi Kurulu toplantısı Vali Cevdet Atay başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Koronavirüs salgınıyla mücadelede Düzce’nin güncel durumu ile alınan tedbirlerin değerlendirildiği toplantıda Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile ilgili kurum müdürlerinin katılım sağladı.
Toplantıda salgınla mücadele amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına dair mevcut durum masaya yatırılırken yürütülen denetim faaliyetleri değerlendirildi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de yürütülen sağlık hizmetleri, kontrollü sosyal hayat döneminin başlamasıyla birlikte salgın sürecinde yürütülen çalışmalar ve aktif vakalarda Düzce’nin son durumu hakkında kurul üyelerini bilgilendirdi.
Salgının seyri ve bundan sonra alınması gereken önlemler de masaya yatırılırken tedbirlere uyulmasının önemi bir kez daha vurgulandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri