KIZILAY’DAN RAMAZAN MESAİSİ

Gündem 17 Mayıs 2018 12:21
Videoyu Aç KIZILAY’DAN RAMAZAN MESAİSİ
A
a

Kızılay Düzce Şubesi, kan bağışındaki düşüşü önlemek amacıyla şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezi mevkiinde, kan toplama aracı ile Ramazan ayı boyunca her gün 16.00-24.00 saatleri arasında gönüllü bağışçılarını bekleyecek.

Ramazan ayı içerisinde, gönüllü kan bağışındaki düşüşü önlemek için bir dizi çalışma başlatan Türk Kızılayı kan bağışı merkezlerinde iftar sonrasında da mesai yapacak.Kızılay Düzce Şubesi de Kan Bağış TIR’ı ile şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezi mevkiinde konuşlanarak gönüllü kan bağışçılarını bekleyecek.

Kan vermek isteyenleri iftardan sahura kadar kan vermeye bekliyoruz”
Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Ali Dilber de vatandaşlara yaptığı çağrıda şunları kaydetti: “Türk Kızılayı kan alımına Ramazan-ı Şerif’te de devam ediyor. Gündüz vatandaşlar oruç tuttuğu için bağış azalmış durumda. Biz buna iftardan sonra sahura kadar kan alımı şeklinde çözüm bulduk. Bu noktada vatandaşlarımızın duyarlılığını bekliyoruz. Kan vermek isteyenleri iftardan sahura kadar kan vermeye bekliyoruz. Kızılay’ın ayrıca şubeleri aracıyla gıda ve sosyal yardımları da devam etmektedir.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri