İLÇELERDEN KISA KISA...

İlçe Haber 29 Ekim 2018 12:55
Videoyu Aç İLÇELERDEN KISA KISA...
A
a

Düzce'nin ilçelerinde bir yandan belediye eliyle alt ve üst yapıya yönelik çalışmalar devam ederken diğer yandan kent idarecileri tarafından düzenlenen toplantılarla sıkıntı ve taleplere kulak veriliyor.

 

Çilimli

 

Muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Çilimli Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt tarafından Muhtarlar Toplantısı düzenlendi. Çilimli İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen toplantıda muhtarların yanı sıra İl Genel Meclis Üyeleri Nazmi Tok ve Öner Şen ile kurum amirleri de hazır bulundu. Toplantı kapsamında yılın son aylarında yapılacak yatırımlar konuşuldu ve muhtarların talepleri dinlendi. Çilimli Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt toplantı çıkışında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tören provası yapan öğrencilerle sohbet etti.

 

Cezaevi yolu kaldırım çalışması

Çilimli merkeze bağlı Şerefiye Mahallesi cezaevi yolu üzerinde belediye ekipleri tarafından kaldırım çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçede yol ve kaldırım çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "İlçemizin güzelleşmesi adına çalışmalarımız devam edecektir." dedi.

 

Akçakoca

 

Bilim Şenliği'nde görev alanlara teşekkür etti

Akçakoca Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile 28 - 29 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği kapsamında projeyi yürüten ile görev alan belediye proje ekibine ve öğretmenlere Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Gerçekleşen programa Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve eşi Nilay Koyuncu Yemenici, Başkan Yardımcıları Suat Madenci ile Ali Direk, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Füsun Şebnem İlhan, belediye proje ekibi ve görevli öğretmenler katıldı. Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici gerçekleştirdiği konuşmasında şunları kaydetti: "Akçakoca Bilime Yelken Açıyor” dedik ve 28 - 29 Eylül tarihlerinde ilçemizde bugüne kadar hiç gerçekleştirilmemiş bir organizasyona imza attık ve çok başarılı olduk. Bu başarıyı sizlerle beraber yakaladık, bir yıla aşkın süre gerek belediye proje ekibim gerekse siz değerli öğretmenlerimiz bu konuda büyük bir özveriyle çalıştınız. 100’ün üzerinde etkinlik gerçekleştirdik, dolu dolu iki gün geçirdik. Bu sizlerin başarısı sizlere çok teşekkür ediyorum ve canı gönülden kutluyorum."

Yaptığı konuşmanın ardından etkinlik boyunca gece-gündüz demeden özveriyle çalışan belediye personeline ve görev alan öğretmenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11