İL SAĞLIK'TA DEVİR TESLİM YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI

Gündem 5 Aralık 2018 13:24
Videoyu Aç  İL SAĞLIK'TA DEVİR TESLİM YENİ MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI
A
a

Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Yasin Yılmaz İl Sağlık Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İbrahim Özcan’ın görevinden istifa ettirilmesinin ardından, Dr. Yasin Yılmaz, dün düzenlenen devir teslim töreninin ardından yeni görevini devraldı.

Devir teslim törenine, İl Sağlık Müdürlüğü başkan, başkan yardımcıları, uzmanlar, birim sorumluları ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Yaklaşık 1 yıl boyunca Düzce İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Op. Dr. İbrahim Özcan devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade etti. Özcan, Dr. Yasin Yılmaz'a yeni görevi için başarı temennilerinde bulunarak çiçek takdim etti.

Dr. Yasin Yılmaz ise törende, “1 yıldır Düzce’de başarılı işlere imza atan Özcan'a yukarıya çıkardığı bayrağı teslim alıp yaptıkları hizmetlere yeni hizmetler katmanın çabasında olacağız. Amacımız Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Düzce’deki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır.” dedi.

Konuşmanın ardından teşekkür eden Yılmaz, Özcan’a çiçek ve plaket takdim etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri