İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ SÖYLEŞİYE KATILDI

Gündem 22 Nisan 2019 14:41
Videoyu Aç İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ SÖYLEŞİYE KATILDI
A
a

Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hasan Bilgetay, ülkemizde ilk ve tek olarak Düzce Üniversitesi’nde kurulan ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nda faaliyete geçen Nüfus ve Vatandaşlık Programı öğrencileri ile söyleşide bir araya geldi.

Programa, Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Biçen, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ömer Faruk Özgür, Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu ve bölüm öğretim elemanları Öğr. Gör. Fatih Durmuş, Öğr. Gör. Murat Üstünel, Öğr. Gör. Hasan Saltuk Durak ve Öğr .Gör. Furkan Düzenli katıldı.

Kendini tanıtarak programa başlayan Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hasan Bilgetay, kurum hakkında kısaca bilgilendirme yaptıktan sonra öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdı.

Programda, Nüfus ve Vatandaşlık Programı öğrencilerinin, Nüfus Vatandaşlık İl ve İlçe Müdürlüklerinde staj yapabilmeleri için çalışmaların devam ettiği, öğrencilerin bu alanlarda mezuniyet sonrası istihdam edilebilmeleri konusunda diğer bölümlere göre avantajlı olacağı ifade edildi. KPSS sınavı için programa verilecek nitelik kodu ile öğrencilerin lisans tamamlama yapabilecekleri bölümler konusunda gerekli çalışmaların da kısa sürede tamamlanması gerektiği dile getirildi.

Programın sonunda Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Biçen tarafından Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hasan Bilgetay’a katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi. Program, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri