HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

Gündem 22 Mayıs 2018 11:45
Videoyu Aç HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ
A
a

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Zonguldak mitingi dönüşünde uğradığı Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yüzlerce kişi tarafından karşılandı. Burada Akçakocalılar’a seslenen İnce, “Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Ben 4 Mayıs'ta parti rozetini çıkarttım ve Türk bayrağı taktım. 81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım.” dedi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Zonguldak dönüşünde Akçakoca’ya uğradı. İnce burada CHP İl Başkanı Vildan Cemşit ve parti yönetimi, CHP Merkez İlçe Başkanı Alaeddin Duran, CHP İl Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Zekeriya Tozan ile yüzlerce Akçakocalı tarafından karşılandı.Şehir meydanına girene dek sık sık otobüsünün önü kesilerek tezahüratta bulunulan İnce, vatandaşları selamlayarak Düzce’de merkezde yapacağı mitinge davet etti

81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım”
Alana tam yerleşmeden otobüsün kapılarının açılmasını isteyen İnce buradan hitap ettiği coşkulu kalabalığa şu sözlerle seslendi: “Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Ben 4 Mayıs'ta parti rozetini çıkarttım. Tek olan şey hepimizindir, tek olan şey bir grubun olmaz. Bayrak tektir. CHP'nin, AK Parti'nin, MHP'nin, İYİ Parti’nin bayrağı olmaz, hepimizindir o. Cumhurbaşkanı da tektir ve partili olmaz. Ben parti rozetini çıkarttım ve Türk bayrağı taktım. 81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım. AK Parti’nin de cumhurbaşkanı olacağım. Türkiye'nin barışması lazım, bu gerginlik yeter. Ayrı gayrı, sağ sol yok. Önce milli bütünlüğü ve kardeşliği sağlayacağız. İçerde bir bütün olduktan sonra Avrupa’ya kafa tutacağız. Sağ-sol yok. Ben sadece CHP’lilerin değil diğer partilerin de cumhurbaşkanı olacağım. Ülkeyi kalkındıracağız, emekliyi rahat yaşatacağız. Öğrenci rahat okuyacak, yurt bulacak.”

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri