HALK İSYAN ETME NOKTASINA GELDİ…

Gündem 30 Kasım 2021 11:33
Videoyu Aç HALK İSYAN ETME NOKTASINA GELDİ…
A
a

Düzce merkeze bağlı Düverdüzü Köyünde 18 yıldır yaşanan yol problemi bugüne kadar çözülemedi. İsyan etme noktasına gelen köy sakinleri ise, “Biz üvey evlat mıyız?” diyerek yetkililere seslendi.

Düverdüzü Köyü’nde, köy içi yollarının 18 yıldır yapılmadığını ifade eden köy sakinleri, konu ile ilgili birçok kez Düzce İl Özel İdaresi’ne şikâyette bulundu.
Şikâyetlerinin dikkate alınmaması nedeniyle seslerini duyurabilmek için ilgili şikayetini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına yapan köy sakinlerinden Zeki Göbel isimli bir vatandaş, 18 yıldır yol problemi yaşadıklarını belirtti. Köy içi yollarının yapılmaması nedeniyle bugüne kadar 3 tane muhtar değiştirdiklerini ifade eden Göbel, “Her seçilen muhtarı, köy yollarının yapılmaması nedeniyle sorumlu tutmuştuk. 18 yıldır köy içi yollarımız yapılmıyor. Demek ki suç muhtarlarda değilmiş, suç Düzce İl Özel İdaresi ve diğer yetkililerdeymiş” dedi.
Köy içi yollarının bir an önce yapılmasını istediklerini dile getiren Göbel, “Bütün köylülerimiz bu durumdan şikayetçi. Biz 18 yıldır köy içi yollarımızın yapılmasını bekliyoruz. Biz Düzce’nin üvey evladı mıyız?” diyerek yetkililere seslendi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri