YEYPAŞ VE İNTAŞ’IN ÜST YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Kategori: Gündem - Tarih: 22 Nisan 2019 10:33
YEYPAŞ VE İNTAŞ’IN ÜST YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Düzce Belediyesi şirketleri İNTAŞ ve YEYPAŞ üst yönetiminde görev alacak isimler belli oldu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, aynı zamanda şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla toplantıya başkanlık ederken, yönetim kuruluna getirilen alanında uzman isimler, belediye tarihinde bir ilk olarak maaş haklarından feragat etti.

Düzce Belediyesi’nde başlayan yeni dönem ile birlikte şirketlerde de yapılanma oluşturuldu. Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında yapılan toplantıda Düzce Belediyesi iştirakleri olan İNTAŞ ve YEYPAŞ yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Alanında uzman ve belediye ile kamu kurumlarında tecrübeli isimlerin yer aldığı yönetim kuruluna giren isimler şu şekilde:

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Faruk Özlü
Hüdaver Gösterişli
Celal Kasapoğlu,
Tuncay Şahin
Kenan Ercan,
Ahmet Azap,
Muhammet Ali Toramanoğlu

“Yönetim Kurulu Üyeleri Maaş Hakkından Feragat Etti”

Düzce Belediyesi yeni döneminde şirket yönetim kuruluna atanan isimler toplantıda önemli bir karara daha imza attı. Şirketlerin mali durumlarını düzeltme ve belediyenin hizmet kapasitesini artırma konusunda vatandaşlara söz verdiklerini belirten üyeler, Başkan Dr. Faruk Özlü’ye yönetim kurulu üyesi sıfatı ile kendilerine tanınan maaş haklarından kendi istekleri ile feragat ettiklerini beyan etti.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/yeypas-ve-intas-in-ust-yonetimi-belli-oldu-28857.html