VALİLİK GİŞELER İÇİN TARİH VERDİ

Kategori: Gündem - Tarih: 20 Mayıs 2019 13:46
VALİLİK GİŞELER İÇİN TARİH VERDİ

Düzce’nin giriş kapıları olan Kaynaşlı Gişeleri ve Gölyaka Gişeleri’nde yürütülen çalışmaların tamamlanacağı tarih Düzce Valiliği tarafından duyuruldu. Çalışmaların devam ettiği belirtilen açıklamada, iki gişelerin de bayram öncesinde tamamlanacağı ve hizmete açılacağı belirtildi.

Köprülü Kavşak ile D-100 Karayolu’na bağlantı çalışmaları yürütülen Kaynaşlı Gişeleri ve zemindeki çökmeler ve onarılmaz bozulmalardan sonra hummalı bir çalışma başlatılan

Gölyaka Gişeleri uzun süren çalışmaların ardından hizmete giriyor.

Geçtiğimiz yıl başlanan ve tartışma konusu olan çalışmaların ne zaman biteceği ise merakla bekleniyordu.

Tüm Düzceliler’in kafasındaki soruyu Düzce Valiliği cevapladı. İki noktada yürütülen çalışmaların devam ettiğini belirten Valilik, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden aldığı bilgi çerçevesinde tarih de verdi.

Kaynaşlı ve Gölyaka gişelerinde çalışmaların kısa bir süre içerisinde tamamlanacağının duyurulduğu açıklamada, iki gişelerin de Ramazan Bayramı öncesinde hizmete gireceği duyuruldu.

Valilik’ten yapılan açıklama şu şekilde:

“İlimiz Kaynaşlı Gişeleri’ni D-100 karayoluna bağlayacak olan köprülü kavşak yapım çalışması ve Gölyaka Gişeleri D-100 karayolu arasındaki bağlantı yolu yenileme çalışmaları devam etmekte olup; Karayolları Bölge Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, bayram öncesi hem Kaynaşlı Gişeleri hem de Gölyaka Gişeleri’nin vatandaşın hizmetine açmak için çalışmalar devam etmektedir. Kamuoyunun bilgilerine sunulur.”
 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/valilik-giseler-icin-tarih-verdi-29058.html