ULAŞIMA KAPATILACAK!

Kategori: Gündem - Tarih: 9 Temmuz 2019 17:15
ULAŞIMA KAPATILACAK!

Düzce Belediyesi yapılacak yağmur suyu kanalı çalışması nedeniyle D-100 Karayolu Çoban Kavşağı mevkiindeki Kaynaşlı yönüne ulaşımı sağlayan yan yolun bugün belirli saatler arasında kapatılacağını duyurdu.

Düzce'de belediye eliyle alt ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Geride kalan kış aylarında boru patlakları ve alt yapıdaki eksikliklere bağlı olarak sık sık sulara teslim olan D-100 Karayolu Çoban Dalçık'ta benzer sorunların yaşanmaması için kolları sıvayan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, su altyapısının sil baştan yenilenmesi ile soruna köklü çözüm getirecek. Bunun yanında yine dalçık çevresindeki yan yollarda da belli bir program çerçevesinde düzenlemeler devam ediyor. Özellikle yağışlı havalarda önemli bir geçiş güzergahı olan D-100 Karayolu Çoban Kavşağı'nda ulaşımın problemsiz ilerlemesi için yağmur suyu kanalı yapım çalışması bugün başlıyor. Yağmur suyu hattı ile yağışlarda su birikintilerinin önüne geçilecek. Bu çalışmalar nedeniyle yan yollar kademeli olarak ulaşıma kapatılacak.

Düzce Belediyesi'nden konuya ilişkin yapılan bilgilendirmede, "D100 Karayolu Çoban Kavşağı mevkii, Kaynaşlı yönü yan yol, yapılacak kanal çalışması nedeni ile 10 Temmuz Çarşamba günü (bugün) 09.00 - 17.00 saatleri arası trafiğe kapanacaktır." ifadelerine yer verildi.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/ulasima-kapatilacak--29338.html