TOPLU AÇILIŞ İÇİN GELİYOR

Kategori: Gündem - Tarih: 22 Kasım 2019 16:50
 TOPLU AÇILIŞ İÇİN GELİYOR

Düzce'deki inşaatı tamamlanan ve yeni düzenleme yapılan sağlık tesislerine yönelik toplu açılış töreni yarın Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'in katılımıyla gerçekleştirilecek.

Düzce yine önemli bir ismi ağırlıyor. Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, toplu açılış töreni için yarın şehre gelecek. 23 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek sağlık tesislerine yönelik toplu açılış töreni iki yerleşkede yapılacak.

Birinci açılış saat 11:00'da Kalıcı Konutlar'da hizmet verecek olan Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği, Sağlıklı Yaşam Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu,

İkinci açılış saat 12:00'da Akçakoca İlçesi Hacıyusuflar Mahallesinde hizmet verecek olan Lütfiye ve İsmail Baha Horuz Aile Sağlığı Merkezi'nde olacak.

Açılışı yapılacak olan sağlık tesisleri ise şöyle: "Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi, Kalıcı Konutlar 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Arapçiftliği Mahallesi 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Karaca Mahallesi Şehit Ufuk Baysan 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Lütfiye ve İsmail Baha Horuz 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi."

 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/toplu-acilis-icin-geliyor-29564.html