ROYAL BUSİNESS OTEL ÖNCÜ AİLESİNİ AĞIRLADI

Kategori: Gündem - Tarih: 8 Kasım 2020 17:09
ROYAL BUSİNESS OTEL ÖNCÜ AİLESİNİ AĞIRLADI

Düzce’de konaklama sektörüne yeni bir soluk getiren Royal Business Otel, Öncü Medya ailesini ağırladı. Lüks odaların yanı sıra restoran ve toplantı odaları tam bir kompleks olarak dikkatleri üzerine çeken oteldeki keyifli kahvaltı organizasyonuna Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven de katıldı.

Düzce’de konaklama hizmeti Royal Business Otel ile yepyeni bir konseptle tanıştı. Uzunmustafa Mahallesi’nde bulunan Royal Business Otel, yenilenen yüzü ve kaliteli hizmeti ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
Tamamı lüks olmak üzere 1 + 1 tek kişilik, 1 + 1 çift kişilik ve süit tipi olmak üzere toplam 35 oda, restoran, toplantı ve seminer salonları ile hizmet veren Royal Busness Otel, dün Öncü Medya ailesini ağırladı.
Ulaşımı kolay olan ve mimarisiyle göz dolduran Royal Business Otel’in restoranında bir araya gelen Öncü Medya Ailesi, hoş bir vakit geçirdi. Kahvaltıya, Öncü Medya’yı da içerisinde barındıran Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven de katıldı.
Yüksek kalitede konaklama, deneyimli ve konusunda eğitimli personeli ile profesyonel servis hizmeti verilen otelin Düzce’de önemli bir ihtiyacı karşıladığına dikkat çekilen sohbette, yapısal özelliği ve dekorasyondaki özgünlüğü ile işletmenin üstün standartlarından da övgülerle bahsedildi.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/royal-business-otel-oncu-ailesini-agirladi-40508.html