ÖZLÜ: DÜZCE'DE SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Kategori: Gündem - Tarih: 13 Mayıs 2019 15:00
ÖZLÜ: DÜZCE'DE SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Düzce Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla başlatılan mahalle iftarları kapsamında sofralar bu kez de Aziziye Mahallesi'nde kuruldu.

Ramazan ayında mahallelerde düzenlenen iftar programları ile vatandaşlar hep birlikte oruçlarını açmanın mutluluğunı yaşıyor.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen Mahalle İftarları Aziziye'de kurulan sofralarla devam etti. 2 bin kişilik hazırlanan iftar organizasyonunda Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü de hemşehrilerini yalnız bırakmadı. Eşi Prof. Dr. Onur Özlü ile organizasyona katılan Başkan Özlü burada masaları tek tek gezerek mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Başkan Özlü, "İftar sofraları kalabalığı ve bereketi ile müsemmadır. Mahalle iftarlarını kaçırmadan katılmaya özen gösteriyorum. Davetimize icabet eden her bir hemşehrime bu vesile ile şükranlarımı sunuyorum. Düzce'de sıkmadık el bırakmayacağız inşallah. Herkese hayırlı iftarlar diliyorum, Allah oruçlarımızı kabul etsin." şeklinde açıklama yaptı.

İftar daveti ezanın okunması, oruçların açılması ve edilen dualarla sona erdi.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/ozlu--duzce-de-sikmadik-el-birakmayacagiz-29008.html