KORONAVİRÜSTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Kategori: Gündem - Tarih: 25 Ekim 2020 15:55
KORONAVİRÜSTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM DEĞERLENDİRİLDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında, koronavirüs ile mücadele kapsamında İl Pandemi Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde yapılan çalışmalar ve alınması gereken önlemler görüşüldü.

İl Pandemi Kurulu toplantısı Vali Cevdet Atay başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Koronavirüs salgınıyla mücadelede Düzce’nin güncel durumu ile alınan tedbirlerin değerlendirildiği toplantıda Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ile ilgili kurum müdürlerinin katılım sağladı.
Toplantıda salgınla mücadele amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına dair mevcut durum masaya yatırılırken yürütülen denetim faaliyetleri değerlendirildi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de yürütülen sağlık hizmetleri, kontrollü sosyal hayat döneminin başlamasıyla birlikte salgın sürecinde yürütülen çalışmalar ve aktif vakalarda Düzce’nin son durumu hakkında kurul üyelerini bilgilendirdi.
Salgının seyri ve bundan sonra alınması gereken önlemler de masaya yatırılırken tedbirlere uyulmasının önemi bir kez daha vurgulandı.

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/koronaviruste-duzce-deki-son-durum-degerlendirildi-40465.html