KONTROLSÜZ ÇIKIŞ KAZA GETİRDİ

Kategori: Asayiş - Tarih: 5 Haziran 2019 16:32
KONTROLSÜZ ÇIKIŞ KAZA GETİRDİ

Kaynaşlı ilçesine bağlı Karaçlı Mahallesi’nde yaşanan kazada, yola kontrolsüz olarak çıkar araca, hızla seyreden bir diğer araç çarptı. Yandan aldığı darbe ile kullanılamaz hale gelen aracın sürücüsü ve araçta bulunan 2 çocuğu yaralandı.

Kaza bugün  saat 13.00 sıralarında Kaynaşlı'da meydana geldi.Edinilen bilgiye göre; Abdülkerim Baki Y. idaresindeki otomobil Milliyet Caddesi üzerinden seyir halindeydi.38. Sokak üzerinde ilerlemekte olan Ali K. ise Milliyet Caddesine doğtu ilerlemekteydi. Millyet Caddesi'ne dönmek isteyen Ali K. iddiaya göre kontrolsüz şekilde yola çıktı.
Abdülkerim Baki Y.'nin hızını alamayarak önüne çıkan otomobile yandan yarpması sonucunda sürücü Ali K. ve araçta bulunan 2 çocuğu yaralandı.
Hurdaya dönen araçtan çevredekilerin yardımı ile çıkartılan kazazedeler, olay yerine intikal eden 112 Acil Servis Ekiplerince müdahalesi yapılarak Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Kazada hasar alan otomobil vatandaşlar tarafından yol kenarına itilirken, caddeden şikayetçi olan mahalle halkı, yetkililere seslendi.
Caddenin kazaya elverişli durumunu anlatan mahalleliler, yapılacak kasis ve hız kesicilerle kazaların önüne geçilmesini istedi.
 

http://duzcemanset.com.tr/haberprint/kontrolsuz-cikis-kaza-getirdi-29142.html